- Pakket
| Contra-indicaties | Alleen voor hoogte H2 |
|---|---|
| Compatibel voertuig | Mercedes Sprinter 5 t |
| Productiedatum voertuig | vanaf juni 2018 |
| Daktype | met bevestigingspunten |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | WingBar Evo |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 150 cm x 8 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Gewicht van de stangen | 6,03 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00