- Pakket
| Compatibel voertuig | Mercedes EQE |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | vanaf februari 2022 |
| Daktype | met bevestigingspunten |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | WingBar Evo |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 1350 mm x 80 mm x 30 mm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 6,20 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00