| Compatibel voertuig | Range Rover Evoque |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van juni 2011 tot februari 2019 |
| Daktype | met gesloten dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Tiger |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Optioneel |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 135 cm x 4,8 cm x 3 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 4,10 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |
2 avis
En stock
€ 20,00
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00