- Pakket
| Incompatibele voertuigen | Glazen dak |
|---|---|
| Compatibel voertuig | Kia Cee'd Sedan zonder panoramadak |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2012 tot februari 2018 |
| Daktype | met bevestigingspunten |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Thule WingBar Edge |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 7.23 kg |
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00