- Pakket
| Compatibel voertuig | BMW X2 Type F39 |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van maart 2018 tot oktober 2023 |
| Daktype | met gesloten dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Aluminium |
| Model stangen | Thule WingBar Evo |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 135 cm x 8 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 5,33 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00