- Pakket
Thule est le spécialiste du matériel de transport. La société suédoise est le leader du marché dans le domaine des barres de toit, coffres de toit et autres accessoires pour systèmes de portage auto.
France Attelage vous offre une large gamme de la marque Thule et vous propose les meilleurs prix tout au long de l'année.
| Compatibel voertuig | BMW iX3 Type G08 |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2020 |
| Daktype | met gesloten dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Aluminium |
| Model stangen | Thule WingBar Evo |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 127 cm x 8 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 5,56 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |