Geniet van mooie familie-uitstapjes dankzij de POLAIRE Premium 650 liter dakkoffer!
De voordelen van de dakkoffer:
De stevige basis is uitgerust met een volledig waterdichte constructie die optimale weerstand biedt tegen verschillende weersomstandigheden.
De centrale vergrendeling voorkomt dat iemand met kwaadwillende bedoelingen een door de wet strafbare handeling kan plegen. Met andere woorden: uw bagage stelen.
De hoogwaardige bevestiging met koppelbegrenzer, gemonteerd op rails om verschuiving mogelijk te maken tot aan de voorste stang voor het vastzetten.
Het aerodynamische profiel beperkt het extra brandstofverbruik veel beter dan een zachte dakkoffer.
We kunnen dit artikel niet leveren in Zwitserland.
| Maximale inhoud | 650 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Externe afmetingen (L x B x H) | 235 cm x 90 cm x 50 cm |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht van de koffer | 21,40 kg |
| Openingszijde | Tweezijdig |
| Vergrendeling | Centrale vergrendeling (3 punten) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 43 cm en 120 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |