Geniet van mooie familie-uitstapjes dankzij de POLAIRE Premium dakkoffer van 470 liter!
De voordelen van de dakkoffer:
De stevige basis is uitgerust met een volledig waterdichte structuur die optimale weerstand biedt tegen verschillende weersomstandigheden.
De centrale vergrendeling voorkomt dat iemand met kwaadaardige bedoelingen een door de wet strafbaar gesteld feit kan plegen. Met andere woorden: uw bagage stelen.
De hoogwaardige bevestiging met koppelbegrenzer, gemonteerd op rails om verplaatsing tot aan de voorste stang mogelijk te maken voor het vastdraaien.
Het aerodynamische profiel beperkt het extra brandstofverbruik veel beter dan een dakkoffer met zachte bovenkant.
We kunnen de levering van dit artikel in Zwitserland niet garanderen.
| Maximaal volume | 470 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Ext. afm. (L x b x H) | 185 cm x 90 cm x 42 cm |
| Kleur | Glanzend zwart |
| Gewicht van de koffer | 16 kg |
| Openingszijde | Bi-lateraal |
| Vergrendeling | Gecentraliseerde sluiting (3 punten) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 46 cm en 115 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |