Geniet van mooie uitstapjes met het gezin dankzij de POLAIRE Premium dakkoffer van 400 liter!
De voordelen van de dakkoffer:
De robuuste basis is uitgerust met een volledig waterdichte structuur die optimale weerstand biedt tegen verschillende weersomstandigheden.
Het gecentraliseerde slot voorkomt dat personen met kwade bedoelingen een strafbare handeling begaan. Met andere woorden: uw bagage stelen.
De hoogwaardige bevestiging met koppelbegrenzer, gemonteerd op een rail om verplaatsing mogelijk te maken tot aan de stang voor het vastzetten.
Het aerodynamische profiel beperkt het extra brandstofverbruik veel beter dan een dakkoffer met een zachte bovenkant.
Wij zijn niet in staat de levering van dit artikel te verzekeren in Zwitserland.
| Maximaal volume | 400 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Ext. afm. (L x b x H) | 165 cm x 90 cm x 41 cm |
| Kleur | Wit |
| Gewicht van de koffer | 13,80 kg |
| Openingszijde | Zijdelings |
| Vergrendeling | Centrale vergrendeling (3 punten) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 40 cm en 100 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |