Geniet van mooie familie-uitstapjes dankzij de POLAIRE Premium dakkoffer van 550 liter!
De voordelen van de dakkoffer:
De stevige basis is uitgerust met een volledig waterdichte structuur die optimale weerstand biedt tegen verschillende weersomstandigheden.
De centrale vergrendeling voorkomt dat iemand met kwade bedoelingen een door de wet strafbaar gestelde handeling kan plegen. Met andere woorden: uw bagage stelen.
De hoogwaardige bevestiging met koppelbegrenzer, gemonteerd op een rail om verplaatsing tot aan de voorste stang mogelijk te maken voor het vastdraaien.
Het aerodynamische profiel beperkt het extra brandstofverbruik veel beter dan een dakkoffer met een zachte bovenkant.
We kunnen dit artikel niet leveren in Zwitserland.
| Maximale inhoud | 550 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Externe afmetingen (L x B x H) | 206 cm x 90 cm x 43 cm |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht van de koffer | 18,40 kg |
| Openingszijde | Tweezijdig |
| Vergrendeling | Centrale vergrendeling (3 punten) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 50 cm en 120 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |