Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1400 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, behalve op Stepway-versie (uitsnijding niet zichtbaar onder de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 20,90 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Dacia Lodgy |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2012 |