Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- LPG, Logan MCV Stepway
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | LPG, Logan MCV Stepway |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1595 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18,35 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Dacia Logan MCV II Break |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2012 |