Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 15.40 kg |
| Montagetijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Citroën Nemo - het boren van de langsliggers is verplicht en wanneer de aanhanger op de trekhaak zit, kan de koppelingskogel de opening van de achterdeuren aan de zijkant belemmeren |
| Productiedatum voertuig | Vanaf februari 2008 |
Informations complémentaires :
• Le perçage des longerons est nécessaire
• Quand la remorque est sur l'attelage, la tête de remorque peut gêner l'ouverture latérale des portes arrières.