| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 77 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 24,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | C5 CrossTourer |
| Productiedatum voertuig | 5/14- |