Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1250 kg |
| Kogeldruk | 54 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 15.78 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Citroën C3 |
| Productiedatum voertuig | Van Januari 2010 tot Oktober 2016 |