Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Berlingo Dangel (4-wielaandrijving en verhoogd)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Berlingo Dangel (4-wielaandrijving en verhoogd) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1450 kg |
| Kogeldruk | 74 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroën Berlingo III M (kort en multispace: 4403 mm) inclusief ë-Berlingo |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2018 |
Information complémentaire :
Les portes arrière du véhicule ne pourront plus être ouvertes lorsque la remorque / caravane sera attelée.