Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Elektrisch
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Elektrisch |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Niet nodig |
| Trekhaakgewicht | 20,80 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Citroen Berlingo 2 Lang (4m63) |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2008 tot juni 2018 |