Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Verbrandingsmotoren (benzine), klassieke hybride aandrijvingen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Verbrandingsmotoren (benzine), klassieke hybride aandrijvingen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1270 kg |
| Kogeldruk | 95 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 26,7 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid alleen |
| Productiedatum voertuig | Van april 2020 tot juni 2025 |
Information complémentaire :
Le capteur de détection d’ouverture du hayon main-libre doit obligatoirement être déplacé lors de l’installation de l’attelage afin de conserver l’option.