Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- e-C4 (elektrische aandrijving)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | e-C4 (elektrische aandrijving) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1325 kg |
| Kogeldruk | 96 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Citroën C4 X |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2022 |