| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 23,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroën C-Crosser; de onderste opening van de achterklep kan geblokkeerd worden door de trekhaakkogel |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2007 tot december 2012 |