Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 30,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Chrysler Grand Voyager inclusief voor de modellen Stow'n Go en Swivel'n Go |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2008 |
Information complémentaire :
Le véhicule est équipé du Stow'n'Go si les sièges sont rabattables.