Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M4
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | M4 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2250 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16.50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW Serie 4 Coupé type G22 inclusief M-pakket & automatische achterklep |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2019 |