Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- ActiveHybrid
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | ActiveHybrid |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,76 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 3-serie GT type F34 inclusief M-pakket |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2013 |
Information complémentaire :
Pour les véhicules essence, une tôle pare-chaleur doit être commandée chez BMW, le support nécessaire à ce pare-chaleur est disponible en accessoire (voir ci-dessous).