Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Zonder dubbele uitlaat / Zonder M3
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Forts de plus de 40 années d’expérience dans la conception et la réalisation d'attelages, GDW propose aujourd’hui une gamme complète de produits adaptés aux exigences du marché automobile français, aux prix les plus compétitifs.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Zonder dubbele uitlaat / Zonder M3 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1950 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 27 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW Serie 3 Cabriolet type E93 |
| Productiedatum voertuig | Van september 2006 tot september 2013 |
Informations complémentaires :
• En cas de modèle Efficient Dynamics, veuillez vérifier que le véhicule soit autoriser à tracter.
• En cas de motorisation thermique 6 cylindres (N52) avec boite automatique, le moteur du ventilateur de 400 Watt doit être remplacer par un modèle de 600 Watt.