Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M2, M235i, modellen met handsfree kofferbakvergrendeling
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | M2, M235i, modellen met handsfree kofferbakvergrendeling |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnijding (bij standaard bumper) of zichtbare uitsnijding (bij M-pakket bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | BMW 2-Serie Gran Coupé F44 |
| Productiedatum voertuig | Van november 2019 tot oktober 2024 |