Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M40d, M40i, X3M, ActiveHybrid
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | M40d, M40i, X3M, ActiveHybrid |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2455 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | BMW X3 type G01 |
| Productiedatum voertuig | Van november 2017 tot juli 2024 |
Information complémentaire :
Des rivets de fixation pour le pare-chocs et/ou le passage de roues sont disponibles en accessoires. Nous les recommandons au cas où ceux d'origine casseraient lors du démontage.
AR-174825
Bevestigingsklinknagels voor wielkasten voor BMW X1, X2, X3, X4, X5, X6, X7 en Fiat Freemont