Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Pack M, M35i motor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Pack M, M35i motor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2025 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW X1 inclusief Hybride |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2022 |