Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M5
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | M5 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals trekhaak (elektrisch intrekbaar onder de bumper) |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 32,4 kg |
| Geschikt voertuig | BMW 5-serie Touring inclusief handsfree achterklep |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2017 tot februari 2024 |
| Kofferruimte | Nee |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| + na contact | Niet geïntegreerd, optie beschikbaar als accessoire |
| + permanent | Ja, geïntegreerd |
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
Information complémentaire :
Le remplacement du système de refroidissement peut être à prévoir selon la motorisation (voir manuel d'utilisation du véhicule)