Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M-pakket, M5, ActiveHybrid, LPG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | M-pakket, M5, ActiveHybrid, LPG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,10 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 5-serie Touring type G31 |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2017 tot februari 2024 |
Information complémentaire :
Pour les modèles 530, veuillez vérifier que le véhicule soit bien autorisé à tracter.