Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Pack M, M5
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Pack M, M5 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, uitsnijding niet zichtbaar op modellen geproduceerd vanaf 2007 (fase 2) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,25 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | BMW 5-Serie Touring type E61 |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2004 tot september 2010 |
Information complémentaire :
Le moteur du ventilateur doit assurer une puissance minimale de 400W (voir manuel d'utilisation du véhicule).