Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 330e, M3
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | 330e, M3 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, alleen plastic carter |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 3-serie Sedan type F30 inclusief M-pakket, Activehybrid, hitteschild |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2012 tot oktober 2018 |
Informations complémentaires :
• Pour les modèles EfficientDynamics, vérifiez que le véhicule soit bien autorisé à tracter. Selon le type de motorisation, il peut être nécessaire de remplacer le système de refroidissement (voir manuel du véhicule)
• Pour les motorisations essence, il est nécessaire de commander un écran thermique d'échappement (chez BMW) et son kit de fixation réf. SIA303352613001 (disponible en accessoire) afin de protéger les pièces plastique de l'attelage