Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Pack M,335i, 335d, 335 i xDrive, 335 xi
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Pack M,335i, 335d, 335 i xDrive, 335 xi |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1965 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, alleen plastic carter |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,86 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 3-serie Sedan type E90 inclusief vierwielaandrijving (xDrive) |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2005 tot februari 2012 |
Informations complémentaires :
• Pour les modèles EfficientDynamics, veuillez vérifier que le véhicule soit bien autorisé à tracter
• Sur les véhicules équipés d'un moteurs 6 cylindres (N52) et d'une boîte automatique, le ventilateur de 400W doit être remplacé par un modèle de 600W
• Un support d'échappement est à commander pour les motorisations 335i, 335d (voir rubrique accessoires)