Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Pack M, M5 en SMG-versnellingsbak
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Pack M, M5 en SMG-versnellingsbak |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, alleen kunststof carter |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | BMW 5-serie Sedan type E60 |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2003 tot februari 2010 |
Information complémentaire :
Le moteur du ventilateur doit assurer une puissance minimale de 400W (voir manuel d'utilisation du véhicule).