Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- ActiveHybrid, Pack M
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | ActiveHybrid, Pack M |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, alleen plastic carter |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,70 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 3-serie Touring type F31 inclusief vierwielaandrijving ((xDrive) voor fase 2-modellen, geproduceerd vanaf maart 2014) |
| Productiedatum voertuig | Van september 2012 tot juni 2019 |
Informations complémentaires :
• Pour les modèles EfficientDynamics, vérifiez que le véhicule soit bien autorisé à tracter. Selon le type de motorisation, il peut être nécessaire de remplacer le système de refroidissement (voir manuel du véhicule)
• Vous possédez une F31 phase 2 si le feu de recul se trouve dans le bas du phare. S'il se trouve dans le haut du phare, vous possédez une F31 phase 1