Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 0 kg (dit voertuig is niet goedgekeurd voor trekken) |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16.60 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 1-serie alleen voor M135i & M140i voor fietsendragers |
| Productiedatum voertuig | Van november 2011 tot juni 2019 |