Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Pack M, 135i, 1M
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Pack M, 135i, 1M |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1965 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, alleen plastic carter |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW Serie 1 type E81/E87 |
| Productiedatum voertuig | Van september 2004 tot oktober 2011 |
Information complémentaire :
Pour les véhicules produits avant Juillet 2005, les vis de fixations doivent être changées chez BMW.