Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Cabriolet type E93, M-pakket, M3, voertuigen met links en rechts uitlaatsysteem (335i, 335d)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Cabriolet type E93, M-pakket, M3, voertuigen met links en rechts uitlaatsysteem (335i, 335d) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1950 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, alleen plastic carter |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,40 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 3-Serie Coupé type E92 |
| Productiedatum voertuig | Van September 2006 tot September 2013 |
Informations complémentaires :
• Pour les modèles EfficientDynamics, veuillez vérifier que le véhicule soit bien autorisé à tracter
• Sur les véhicules équipés d'un moteurs 6 cylindres (N52) et d'une boîte automatique, le ventilateur de 400W doit être remplacé par un modèle de 600W
• Un support d'échappement est à commander pour les motorisations 335i, 335d (voir rubrique accessoires)