Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Hybride, 3.2L benzine
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Hybride, 3.2L benzine |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2400 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnijding (bumperklep te kopen bij Audi) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Audi Q5 4x4 Tractie en Quattro type 8R inclusief S-Line |
| Productiedatum voertuig | Van december 2008 tot september 2016 |
Information complémentaire :
Le système de refroidissement du véhicule peut être à modifier sur les véhicules conçus avant 2011.