Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS 5
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS 5 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Fix4Bike kogel |
| Trekgewicht | 2450 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19.52 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Audi A5 Cabriolet inclusief S-Line, S5, Quattro & Allroad-Quattro |
| Productiedatum voertuig | Van april 2009 tot oktober 2016 |