Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Fix4Bike kogel |
| Trekgewicht | 2450 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,52 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Audi A4 Sedan inclusief S-Line, S4 & Quattro |
| Productiedatum voertuig | Van september 2007 tot november 2015 |