Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS4
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS4 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2145 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Audi A4 Break alleen S-line en S4 |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2008 tot november 2015 |