Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding of een achterbumper met klep moet worden gekocht |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Audi A3 Sportback inclusief S3, Quattro en V6 3.2L 250PK |
| Productiedatum voertuig | Van september 2004 tot januari 2013 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs avec trappe est disponible en rubrique accessoires (ci-dessous), il permet d'éviter la découpe dans le pare-chocs d'origine.