Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- S1
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | S1 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1415 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Audi A1 inclusief Sportback en S-line |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2010 tot oktober 2018 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs avec trappe pour les A1 est disponible en rubrique accessoires (ci-dessous), il permet d'éviter la découpe dans le pare-chocs d'origine.