Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GTA, 3.2L 209pk, 4x4
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GTA, 3.2L 209pk, 4x4 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 21,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Alfa Romeo 156 Break |
| Productiedatum voertuig | Van november 1997 tot augustus 2005 |