- Pakket
Deze dakdragers worden verkocht met hun bevestigingsset en zijn klaar om op de dakrails van uw voertuig te worden gemonteerd.
Dit product is alleen compatibel met de volgende voertuigen:
- Citroën Berlingo (Open dakrails) 5d (08-17)
- Citroën Berlingo Multis (Open dakrails) 5d (2008->)
- Citroën C4 Cactus (Open dakrails) 5d (2014-2018)
- Citroën C5 Aircross (Open dakrails) 5d (2018->)
- Dacia Duster (Open dakrails) 5d (14-17)
- Dacia Duster (Open dakrails) 5d (18-21)
- Jeep Cherokee (Open dakrails) 5d (14-18)
- Jeep Cherokee (Open dakrails) 5d (2018->)
- Jeep Renegade (Open dakrails) 5d (2014->)
- Nissan Pathfinder (Open dakrails) 3d (05-10)
- Nissan Pathfinder (Open dakrails) 5d (05-10)
- Peugeot Partner Tepee (Open dakrails) 5d (->2008)
- Peugeot Partner Tepee (Open dakrails) 5d (08-15)
- Peugeot Partner Tepee (Open dakrails) 5d (2015->)
- Skoda Yeti (Open dakrails) 5d (2014->)
Wat is de dakvorm van mijn voertuig?
Er is slechts één dakvorm compatibel met deze dakdragers:
Dak met open dakrails:
Er is een ruimte tussen het dak van het voertuig en de dakrails. De voeten en dakdragers klemmen zich om deze dakrails heen.
Voorbeeld van een dak met open dakrails:

Introductie van het merk G3:
G3, een Italiaans merk, produceert universele dakdragers. Ze passen dus op alle voertuigen met hetzelfde daktype. De kwaliteit en robuustheid van hun producten hoeft niet meer bewezen te worden, het merk is sinds 1973 actief in de auto-accessoiresector. Het vormt een uitstekend alternatief voor de veel duurdere premium merken.
Deze dakdragers worden apart verkocht en zijn klaar om op de dakrails van uw voertuig te worden gemonteerd.
| Daktype | met open dakrails |
|---|---|
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | G3 Clop Airflow |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 127 cm x 8 cm x 3,2 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 3,70 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |