Deze dakdragers worden apart verkocht en zijn klaar om op de geïntegreerde dakrails van uw voertuig te worden geïnstalleerd.
Wat is de vorm van het dak van mijn voertuig?
Er zijn twee dakvormen die compatibel zijn met deze dakdragers:
Dak met geïntegreerde dakrails :
Deze dakrails zijn geïntegreerd in het dak, er is geen ruimte tussen hen en het dak van het voertuig, in tegenstelling tot open dakrails.
Voorbeeld van een dak met geïntegreerde dakrails:

Dak met open dakrails :
Er is een ruimte tussen het dak van het voertuig en de dakrails. De voeten en stangen van de dakdrager klemmen zich om deze dakrails heen.
Voorbeeld van een dak met open dakrails:

Presentatie van het merk G3:
G3, een Italiaans merk, produceert universele dakdragers. Ze passen dus op alle voertuigen met hetzelfde type dak. De kwaliteit en robuustheid van hun producten hoeft niet meer bewezen te worden, het merk is sinds 1973 actief in de auto-uitrustingssector. Het vormt een uitstekend alternatief voor de veel duurdere premium merken.
Deze dakdragers worden apart verkocht en zijn klaar om op de geïntegreerde dakrails van uw voertuig te worden geïnstalleerd.
| Aantal stangen | 2 |
|---|---|
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Clop Airflow |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 110 cm x 8 cm x 3,2 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 3,50 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |