Deze dakdragers worden apart verkocht en zijn klaar om op de langsdragers van uw voertuig te worden gemonteerd.
Wat is de vorm van het dak van mijn voertuig?
Er zijn twee dakvormen die compatibel zijn met deze dakdragers:
Dak met geïntegreerde langsdragers :
Deze langsdragers zijn geïntegreerd in het dak, er is geen ruimte tussen hen en het dak van het voertuig, in tegenstelling tot open langsdragers.
Voorbeeld van een dak met geïntegreerde langsdragers:

Dak met open langsdragers :
Er is een ruimte tussen het dak van het voertuig en de langsdragers. De voeten en dakdragers klemmen deze langsdragers vast.
Voorbeeld van een dak met open langsdragers:

Introductie van het merk Menabo :
Menabo biedt producten met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, zonder compromissen op het gebied van esthetiek of prestaties. Deze producten zijn uitstekende alternatieven voor veel duurdere premium merken.
Eenvoudige montage dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Aantal stangen | 2 |
|---|---|
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Tiger |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 135 cm x 4,8 cm x 3 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |