Deze dakdragers worden afzonderlijk verkocht en zijn klaar om op de dakrails van uw voertuig te worden gemonteerd.
Wat is de vorm van het dak van mijn voertuig?
Er is één dakvorm die compatibel is met deze dakdragers:
Dak met open dakrails :
Er is een ruimte tussen het dak van het voertuig en de dakrails. De voeten en dakdragers klemmen zich rond deze dakrails.
Voorbeeld van een dak met open dakrails:

Introductie van het merk Menabo :
Menabo biedt producten met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, zonder concessies te doen aan esthetiek of prestaties. Deze producten zijn uitstekende alternatieven voor veel duurdere premium merken.
Eenvoudige montage dankzij de meegeleverde montage-instructies.
| Aantal stangen | 2 |
|---|---|
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Sherman |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 21 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 131 cm x 4,7 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |