Deze dakdragers worden apart verkocht en zijn klaar om op de dakrails van uw voertuig te worden geïnstalleerd.
Wat is de vorm van het dak van mijn voertuig?
Er is slechts één dakvorm compatibel met deze dakdragers:
Dak met geïntegreerde dakrails:
Deze dakrails zijn geïntegreerd in het dak, er is geen ruimte tussen de rails en het dak van het voertuig, in tegenstelling tot open dakrails.
Voorbeeld van een dak met geïntegreerde dakrails:

Introductie van het merk Menabo :
Menabo biedt producten met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, zonder compromissen op het gebied van esthetiek of prestaties. Deze producten zijn uitstekende alternatieven voor veel duurdere premium merken.
Eenvoudige montage dankzij de meegeleverde montage-instructies.
| Aantal stangen | 2 |
|---|---|
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Menabo Pick-Up |
| Maximale belasting | 90 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 135 cm x 5,5 cm x 3,2 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 3,90 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |