Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- T6, Hybride, R-Design, Polestar & Cross Country
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | T6, Hybride, R-Design, Polestar & Cross Country |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1950 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,40 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volvo S60 |
| Productiedatum voertuig | Van april 2010 tot december 2018 |